Kairi Kaarlaid Energia intuitiivteraapia

Kairi Kaarlaid logo round extra small
people, woman, mother-7469420.jpg

Küsimused ja vastused

Siin on küsimused ja vastused minu energia intuitiivteraapia kohta. 

Milliste küsimustega võiks energia intuitiivteraapia sessioonile tulla?

Sessioonile võib tulla mistahes küsimustega. Sessiooni esimeses pooles vaatlen Su energiat ja annan Sulle edasi informatsiooni, mida saan ilma Su küsimusteta, teises pooles vastan Su küsimustele. 

Mul on mure tervisega, milliste tervisemurede korral võib energia intuitiivteraapiast abi olla?

Energia intuitiivteraapia ei asenda tavameditsiini, vaid on selle täienduseks, kui Sul on tervisemure, siis käi ikka arsti juures. Kui Sa oled arsti juures käinud, aga pole abi saanud või kui soovid tavameditsiini pakutavat energiateraapiaga täiendada, siis on energia intuitiivteraapia omal kohal. Minu sessioonile võib tulla mistahes tervisemurega, kuid kindlasti küsin Sult sessioonil, kas oled juba arsti juures käinud. 

Kust Sa tead, et Sa sessioonil õigust räägid?

Ma tunnetan enda sees, et sessioonil räägitu oleks õige, samas on väga oluline, et kõike mida kuuled minult, aga ka kõigilt teistelt, kaaluksid ka enda sees ning mõõdaksid nö. oma tõebaromeetriga. Mitte kedagi ei tohi pimesi uskuda. Minu energia intuitiivteraapia sessioonid tekkisid jutuajamistest lähedastega ning nende sõnul oli neil nendest jutuajamistest abi ja nad kinnitasid, et ma andsin neile edasi õiget informatsiooni, mida mul ei olnud võimalik saada füüsiliste meeltega. 

Kas sessioonile peaks midagi kaasa võtma?

Sessioonile võib kaasa võtta Sinu jaoks olulise ehte või kivi, mille sessiooni käigus laadime ning mida saad hiljem käes hoida, kui soovid sessioonil kogetut meenutada. Hea on kaasa võtta ka paber ja pliiats märkmete tegemiseks ning kui soovid sessiooni salvestada, siis diktofoni või muu salvestusvahendi. Keila Teraapiakeskusesse sessioonile tulles võib kaasa võtta ka vahetusjalanõud, kui Sa ei soovi keskuses sokkides olla. 

Mis kasu energia intuitiivteraapiast võib olla?

Energia intuitiivteraapia eesmärk on parandada Sinu emotsionaalset ja füüsilist enesetunnet ning anda vastuseid väikestele ja suurtele küsimustele.  Emotsionaalne ja füüsiline enesetunne sõltub väga erinevatest aspektidest ning igal inimesel on individuaalsed teemad, millega ta sessioonil tegelda soovib.

 

Väga sageli soovitakse sessiooni suhteprobleemide lahendamiseks ning seejuures on minu lähtekoht alati, et me ei saa suhte teist poolt muuta, küll aga enda suhtumist, millest oleneb suhte kvaliteet. Millist kasu on energia intuitiivteraapiast suhete parandamisel oleneb muidugi suhte spetsiifikast ning mil määral oled valmis vastu võtma ning praktiseerima sessioonil soovitatut. 

 

Teine levinud põhjus sessioonile tulemiseks on tervisemured, mis tavameditsiinist saavad abi, kuid kipuvad korduma, näiteks põiepõletik, allergiad, seljavalud. Siinkohal erineb energia intuitiivteraapia suuresti tavameditsiinist, kuna sessioonil me ei püüa välja selgitada tervisemure füüsilist põhjust, vaid energeetilist. Tervisemure energeetiline põhjus tähendab millised mõtted ja emotsioonid tekitavad keha füüsilisi sümptomeid. Ma kindlasti ei luba sessiooniga tervisemure täielikku kadumist, küll aga olen näinud, kuidas sessiooni käigus kaob valu ja ebamugavustunne. Kui püsiva efektiga sessioon on, sõltub mil määral oled valmis iseendaga tööd tegema ehk muutma oma mõtlemist ja emotsionaalseid reaktsioone. Siinkohal tuleb kindlasti meeles pidada, et minu väide, et tervisemuresid põhjustavad mõtted ja emotsioonid ei ole kellegi süüdistamine. Me kõik elame ja hoolitseme enda eest nii hästi, kui oskame ja suudame ning see, kui keegi annab meile nõu, mida saaksime enda heaks veel teha ei tähenda, et oleme siiani midagi valesti või halvasti teinud. 

 

Kolmas levinud põhjus sessioonile tulekuks on kinnituse otsimine valitud karjäärisuunale või töökohale. Ma ei ütle sessioonil tavaliselt, et valitud suund oleks Sulle sobiv või mittesobiv, vaid püüan koostöös Sinuga lahustada energiablokeeringuid, mis Sinus valitud suuna suhtes võivad olla. 

 

Vahel soovitakse sessiooni, kuna tuntakse vajadust lihtsalt kellegagi oma mistahes küsimusi arutada ning olen näinud, et pelgalt oma asjadest rääkimine lahustab oluliselt erinevaid energiablokeeringuid inimese energiaväljas. Pidagem siis meeles, et kellegi ärakuulamisega ja hea sõnaga oleme kõik energia intuitiivterapeudid ning anname inimestele hindamatut kasu. Kui soovid seejuures energiaid näha või tajuda, siis see on õpitav ning harjutamine teeb meistriks.

 

Views: 30

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *