Kairi Kaarlaid Energia intuitiivteraapia

Kairi Kaarlaid logo round extra small

Tere, mina olen Kairi!

Tere tulemast minu kodulehele! Soovin, et leiad siit midagi, mis Sulle huvi pakub või uuele teeotsale juhatab. 

 

Võimalus aidata on Kõiksuse suur kingitus mulle, mida soovin võimalikult paljudega jagada ning mille eest olen lõpmata tänulik. Pole midagi ilusamat, kui armastus, rahulolu ja harmoonia, kui see tuleb pärast ebakõla ja rahulolematust ning energiavoog, mida teraapiasessioonil kogen ja positiivne tagasiside innustab mind üha uuesti tervendatavate heaolu poole püüdlema. 

 

Energiateraapia alal olen iseõppija ning mul ei ole ühtegi kraadi ega sertifikaati, mis tunnistaks mind terapeudiks. Pidevat õppimist ja eneseregulatsiooni pean aga väga oluliseks ning kuigi nn. alternatiivteraapia praktiseerijatel ja meediumitel ei ole ametlikku kutsealast eetikakoodeksit, olen selle endale ise loonud ning järgin seda. (Minu eetikakoodeks

 

Ametlik haridus on mul küll suhtlemisalane, aga mitte nn. mittefüüsiliste teadvustega, nagu energiateraapias. Samas on tagantjärele vaadates mu Tartu Ülikooli avalikkussuhete eriala magistrikraad tihedalt seotud ning kasulikuks osutunud minu jätkuval meediumi ja tervendaja teel. Miski me elus pole juhuslik ning sageli mõistame alles tagantjärele, milleks miski vajalik on olnud.

 

Energiatasandil suhtlemist ning informatsiooni saamist kogesin lapsena, nagu kõik lapsed. Sageli teadsin, mida inimesed mõtlevad, nägin sündmusi ette unes ja ilmsi ning kogesin silmale nähtamatute teadvuste kohalolekut. Mul ei olnud selle kõige jaoks sõnavara ning minus tekitas hämmeldust ja frustratsiooni, et täiskasvanute jutt ja teod ei läinud kokku sellega, mida kogesin intuitiivselt. Olin tõsine ja murelik laps ning tundsin, et miski on korrast ära. Arvasin, et asi on selles, et olen alles väike ning kui suureks saan mõistan, miks inimesed käituvad, nagu nad käituvad. Arvasin, et inimesed teavad ja näevad sama, mis mina, aga millegi pärast nad ei tee sellest välja.

 

Pärast keskkooli lõpetamist läksin kõrgkooli õppima suhtekorraldust, kuid samal ajal ei tõmmanud ja huvitanud mind miski rohkem, kui spirituaalsus, nn. energiamaailm ning suhtlemine mittefüüsiliste teadvustega. Ülikooliõpingute ajal viis elutee mu kokku uute inimestega ning tervendajaga, kellelt sain esimesed õpetused ja nõuanded ning kelle eeskujul hakkasin 1998. aastast alates mediteerima. 

 

Meditatsioon on minu jaoks kõige olulisem, mida enda heaks teha saan ning minu energia intuitiivteraapia ja meediumluse alus. Tervendamisvõime on kõigil inimestel, kuid nagu igal alal on parema tulemuse saavutamiseks vaja keskenduda ja praktiseerida ning meditatsioon on nn. energiamaailmale keskendumine ja häälestumine. 

 

Mida aeg edasi, seda rohkem hakkasin kogema füüsiliste meeltega tajumatut, energiamaailmast informatsiooni saama  ning oma intuitsioonile keskenduma ja seda usaldama. Vähehaaval julgesin teistele rääkida, mida kogen ning aastate jooksul kujunesid vestlused teraapiasessioonideks. Palju aastaid tegin teraapiat vaid lähedastele, kuid 2021. aastal sain inspiratsiooni olla avatud laiemale ringile ning teada anda, et olen tervendamiseks olemas. Tervendussessioonide ajal ning ka juhuslikel hetkedel igapäevaelus hakkasid hinged teisest ilmast minuga aina enam suhtlema ning mõistsin, et mind juhatatakse meediumi teele. Leidsin minu jaoks parima õpetaja, meediumi Suzanne Giesemanni, ning õppisin meediumlust mitmel tema kursusel. Õpetaja soovitusel liitusin meediumluse harjutamiseks rahvusvahelise meediumite veebiplatformiga VerySoul

 

Võib-olla oled Sina see, kellele energia intuitiivteraapia või meediumisessioon sobib ning keda saan toetada või tead kedagi, kellele sellisest võimalusest teada anda. 

 

 

Views: 145