Kairi Kaarlaid Energia intuitiivteraapia

Kairi Kaarlaid logo round extra small

Erilised hetked elus – „Kõik on juba selles elus võimalik!“

Mõned aastad tagasi oli aeg, kui olin omadega suures ummikus. Olin umbses ummikus ja masendavas masenduses. Mäletan, et sõitsime kallimaga töölt koju ja oli vaja poodi minna. Tundsin ennast nii halvasti, et ei tahtnud ühtegi inimest näha ega suutnud ennast sundida poodi minema. Kallim oli õnneks lahkesti nõus üksi poes käima.

 

Istusin poe parkimisplatsil autos ja depressioonitasin. Olin unustanud kõik Looja kingid, kinnitused ja lubadused ning kahtlesin, kas paremad väljavaated on üldse kunagi võimalikud. Mulle tundus, et see mida soovin ei ole võimalik, see ei saa mu ellu tulla, see oleks lihtsalt ebareaalne. Samas igatsesin meelehitlikult valguskiirt, mis mu sügavikust välja juhataks ja lootust annaks. Mu mõtted ringlesid nõiarattas ja selle peatamiseks tahtsin kuulda enda asemel midagi muud. Vajutasin raadio mängima ja kostsid sõnad : „Kõik on juba selles elus võimalik!“.

 

Jõllitasin raadiot. Kas ma tõesti kuulsin praegu seda?! Kui suur on võimalus, et vajutate raadionuppu ja sealt kõlavad sõnad „Kõik on juba selles elus võimalik!“? Kes ja miks peaks raadios sellise lause ütlema. Hiljem selgus, et see oli kuuldemäng, aga minu jaoks oli see ime.

 

Hiljem olen seda lauset endale sageli juhatuseks korranud. Olen püüdnud seda lauset mõista ja võtta temast kõik, mis mulle antud.

„Kõik on juba selles elus võimalik!“ – s.t. KÕIK on võimalik!
„Kõik on juba selles elus võimalik!“ – s.t. JUBA selles elus, mitte järgmis(t)es!
„Kõik on juba selles elus võimalik!“ – s.t. selles ELUS on võimalik, mitte teispoolsuses või vaimuilmas!
„Kõik on juba selles elus võimalik!“ – s.t. on VÕIMALIK, mitte võimatu!

„KÕIK ON JUBA SELLES ELUS VÕIMALIK!“ ja nüüd oled Sina ka seda lugenud ja teada saanud!

Views: 8

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *