Kairi Kaarlaid Energia intuitiivteraapia

Kairi Kaarlaid logo round extra small

Erilised hetked elus – Eiffeli torn

See oli muidugi väga kitšilik ja klišeelik, aga väga eriline hetk elus. Nicole oli tillukese Renault’ roolis, suur ja veetlev naine, rattad tõusid Pariisi ringteedel hoogsaid kaari võttes üles ja daami üks käsi oli püsivalt autosignaalil. Peatusime pimeda tööstushoonet meenutava maja ees ja Nicole juhatas meid kerge jooksuga laiadest treppidest üles. „Oi, ma olen närvis, ma pole siin ammu käinud, aga ma nii väga loodan, et see koht on veel tasemel,“ vuristas Nicole oma veetleva kurguerriga laitmatus inglise keeles. See koht oli tasemel.

 

Istusime pika lumivalge linaga kaetud laua taga. Taldrikud olid kümnesentimeetriste servadega, söögiriistad meenutasid hõbedat, road olid tillukesed, aga oma hinda väärt. Restoranil olid hiiglasuured aknad või oli see klaassein ja kui ma silmad taldrikult üle vestluspartneri pea tõstsin, nägin La tour Eiffel´i Disneylandilikku valgusšoud.

 

„Gilfriend has a double meaning in English,“ ütles Nicole, kui rääkisin talle, et käisin oma girlfriendiga Itaalias automatkal. Ma ei täpsustanud.

 

Ja pole vast vaja lisada, et see reis ja õhtusöök oli mu jaoks tasuta. Elu on selline. Eriline. Ilus.

 

Pilt on kusagilt interneti avarustest.

Views: 1

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *