Kairi Kaarlaid Energia intuitiivteraapia

Kairi Kaarlaid logo round extra small

ENERGIA INTUITIIVTERAAPIA SESSIOON

Kallid teekaaslased!

Energia intuitiivteraapia sessiooni eesmärgiks on Sind toetada, et võtaksid vastu energiat ja juhatust Sinu parimaks hüvanguks, et paraneks Sinu emotsionaalne ja füüsiline enesetunne ning saaksid küsimustele vastused. Füüsiliselt nähtamatu toetav ning tervendav energia ei tule minult, mina olen vaid Sinu teekaaslane ja tugi, et saaksid ise energeetilist abi vastu võtta. See abi tuleb nn. energiamaailmast ning abilisi võib nimetada ingliteks, teejuhtideks, kõiksuseks, esivanemateks, jumalaks või kelleks tahes, mis Sulle paremini sobib. Nimed ja terminid ei ole siinkohal olulised, oluline on, et saaksid toetust ja abi.


Minu reaalsuse osaks on nn. selgeltnägemine, aurade-energiaväljade tajumine, suhtlemine hingedega teises ilmas ja teiste füüsiliselt nähtamatute teejuhtidega ning olen kogenud, et energia intuitiivteraapia sessioonid, mille osaks eelloetletu on, toetab inimesi murede, probleemide ja küsimuste lahendamisel. Sessioonile tulekuks ei ole vajalik, et jagaksid minu uskumusi, küll aga tuleb kasuks avatud meel ning tahe kaasa töötada. On väga oluline et laseksid kõik, mida mult kuuled, läbi oma nn. tõebaromeetri või filtri, sest Sina ise tead enda kohta kõige paremini, mis on Sulle hea ja õige ning mitte kunagi ei tohi kedagi nö. pimesi uskuda.


Igal hommikul ma mediteerin ja häälestan ennast kõrgemale juhatusele. Sessioonile tulles ning Sinuga kokkusaamist oodates lasen oma mõtetel vaikida ning avan ennast nähtamatule juhatusele, et vastu võtta informatsiooni, mis Sind parimal viisil toetab.


Sessiooni alguses ma pesen käed, et energiatööks puhastuda ning palun ka Sul käed pesta, mis aitab Sul abi vastuvõtmisele häälestuda.

Järgmiseks ma räägin lühidalt, milles sessioon seisneb, mida võib eeldada ning milleks valmis olla. See jutt on enam-vähem sama, mis siin kirjas. Sul palun ma esialgu mitte midagi rääkida enda või oma lahendamistvajavate küsimuste kohta, sest mida vähem informatsiooni mu mõtetes Su kohta on, seda avatum ja erapooletum saan ma olla kõrgema juhatuse vastuvõtmiseks. Endast rääkida ja küsimusi küsida saad sessiooni teises pooles pärast seda, kui ma olen avatud, küsimusteta informatsiooni Sinu kohta energiamaailmast vastu võtnud.


Seejärel ütlen lühikese palve, mille sõnastus ei ole ette määratud, kuid mis kõlab tavaliselt umbes nii:
„Me palume parimat kõrgeimat juhatust minu, Sinu ja meie kõigi hüvanguks, et saaksime terveneda, areneda ning rõõmsalt oma elu elada. Täname!“ Kui soovid, võime koos või Sina eraldi öelda Sulle sobiva palve või seada kavatsuse eelseisvaks sessiooniks. Palveks võib olla, kui soovid, igaks puhuks sobilik Meie Isa Palve ning kavatsuseks võib olla näiteks tervise paranemine.


Seejärel ma vaatan Sinu keha nn. sisemise pilguga, see tähendab, et mitte füüsiliste silmadega, vaid justkui enda ettekujutuses Sind visualiseerides. Kohad Su kehas, kus energia liigub hästi ja vabalt, paistavad mulle ilusates värvides, puhastena ja voogavatena, kohti Su kehas, kus energia ei voola vabalt, näen ma tumedatena, udustena või suitsustena, põletikud paistavad sageli punastena.


Blokeeringud Sinu keha energiaväljas on alati seotud emotsionaalsete põhjustega. Sisemise pilguga Sinule keskendudes tekib minus sageli teadmine, millega võib blokeering emotsionaalselt seotud olla. Iga inimene on erinev, iga juhtum on erinev ning kahte samasugust sessiooni ei ole, seega on siinkirjeldatu üldistus ning mida ma täpselt näen, mis teadmine minus tekib ning kuidas ma seda Sulle selgitan on igal korral erinev.

Siinkohal algab meie ühine tegevus; kirjeldus, selgitus, arutlus ning minu dialoog Sinu ja Su keha energiaväljaga. Ma kirjeldan Sulle mida ma näen Su keha energiaväljas ning selgitan, mis mulle tundub, millega energiaväljas paistev võib Su jaoks emotsionaalselt seotud olla. Minu öeldu Sulle kajastub Sinu energiaväljas ehk ma tajun, kuidas Su keha energiaväli reageerib minu öeldule. Minu eesmärk on vestelda Sinuga viisil, mis toetab Sinu keha energiablokeeringutest vabanemisel ning puhastumisel ning harmooniale häälestumisel.


Sessioon on seda edukam, mida rohkem Sa kaasa töötad. Selleks on hea, kui ühest küljest lased oma mõtted lõdvaks, kuid samal ajal mõtled minuga kaasa. Tavaliselt ma kordan öeldut mitu korda, seda mitte seepärast, et ma arvaks, et Sa ei saa aru või Sulle ei jää muidu meelde, vaid seetõttu, et ma näen, kuidas öeldu Su energiavälja mõjutab ning sageli on mõju saavutamiseks vaja öeldut korrata. Enamasti ma küsin sessiooni käigus Sult palju küsimusi ning palun neile vastata nii avatult, kui Sul on võimalik. Peaaegu alati puudutan ma sessioonil teemasid, mis on Su jaoks valusad või ebamugavad ning juhul, kui Sa ei saa või ei taha millestki rääkida palun mulle seda öelda. On täiesti loomulik ja aktsepteeritav, kui Sa ei ole valmis mingi teemaga tegelema ning palud mul lõpetada või teiste teemade juurde liikuda.

 

Keskne osa sessioonis on energia liigutamine, mida Sa teed ise ning milles mina Sind toetan. Tavaliselt ma palun Sul ette kujutada, kuidas teatud värvi valgus voolab läbi Su keha kohas, mida olen nimetanud. Mida avatum Sa toimuva suhtes oled ning mida aktiivsemalt kaasa töötad, seda efektiivsem on Su energiavälja paranemine. Kui paraneb energiaväli, saavad paraneda ka Su emotsioonid ja füüsiline keha. 

 

Vahel puudutan tervendatavat ka kätega, kuid füüsiliseks puudutuseks küsin enne Su luba. Isegi, kui oled loa andnud, kuid puudutus on Su jaoks ebamugav, siis palun mulle seda kohe öelda.


Energiablokeeringud kehas on alati seotud valusate emotsioonidega, seega on hea valmis olla, et sessiooni ajal tunned neid emotsioone või näed mind neid emotsioone tundmas, millega Sinu energiablokeeringud seotud on. Nii Sul kui ka mul võivad pisarad voolata, kuid mida vabamalt laseme emotsioonidel pinnale tõusta, seda kergemini saame neid lahti lasta. Minul hakkavad sessiooni ajal pisarad jooksma ka meeleliigutusest, kui näen, kui ilus on Su energiaväli ja kõrgem abi, kui see kohale jõuab ja mõjub.


Mida veel on hea sessiooni kohta teada?

Minu silmad sessiooni ajal muutuvad, mitte ainult ei tule mulle sageli pisarad silma, kuid mu pupillid laienevad ning mu pilk läheb imelikuks. Sellest ei maksa ehmuda, pärast sessiooni on mu silmad taas endised.


Nii mul kui ka Sul võib keha sessiooni ajal võbiseda või lausa väriseda, kui tugev energiavoog seda läbistab. Seda ei maksa karta ning hea on lasta oma keha võimalikult lõdvaks, et see saaks vabalt liikuda ning hingata rahulikult ja sügavalt. Tunda võib ka pearinglust ning ka sel puhul aitab keha lõdvestamine ning rahulikult ja sügavalt hingamine.


Kui kehas vabanevad energiablokeeringud võib see esialgu põhjustada füüsilist valu (sageli suures varbas), tunnet, nagu sipelgad jookseks mööda blokeeritud kohta, nõelatorkeid, surinat või muid füüsilisi aistinguid. Siinkohal tuleb jällegi ennast lõdvaks lasta, rahulikult ja sügavalt hingata ning meeles pidada, et aisting on mööduv. Kui valu kestab ka pärast sessiooni, võib võtta käsimüügi valuvaigistit või vajadusel ravimit, mida arst on Sulle määranud. Kõigest, nii emotsionaalsest, füüsilisest või muul moel sessiooni ajal tajutavast palun Sul mulle teada anda, et saaksin oma tegevust korrigeerida ning tunneksid ennast võimalikult mugavalt.


Sessiooni ajal võib hakata väga palav või väga külm ning see tunne võib kesta tunde pärast sessiooni, kuid lõpuks möödub.


Sessiooniga võib kaasneda tugev tegutsemistahe ja jõud või vastupidi suur rammestus ja soov magada. On hea, kui Sul ei ole peale sessiooni midagi olulist planeeritud ning soovi korral saad puhata. Emotsionaalsete traumadega tegelemine võib tugevasti väsitada ning on hea, kui saad pärast sessiooni kodus magada või õhtul varem magama minna.


Pärast sessiooni ma sageli ei mäleta, mida ma sessioonil rääkisin. See ei tähenda, et Sulle räägitu ei ole mu jaoks tähtis, vaid sessiooni ajal olen ma teadvusseisundis, kus mu infotöötlus ja mälu ei tööta tavapäraselt. Juhul, kui tuled korduvale sessioonile ning tahad küsida midagi varasemate sessioonide kohta, siis palun Sul mitte pahandada, kui ma midagi ei mäleta ja lihtsalt mulle meelde tuletada.


Hea on sessioonile kaasa võtta mõni Sinu jaoks oluline ese, näiteks ehe või kivi, mille sessiooni käigus laadime ning mida saad hiljem käes hoida, kui soovid sessioonil kogetut meenutada.


Soovitan pidada päevikut, et üles märkida Sulle olulistena tunduvad unenäod, mõtted, märgid, mälestused, et neid eneseabi teekonnal kasutada. Vahel võivad näiteks unenäos esialgu tähtsusetuna tunduvad detailid hiljem olla oluliseks märgiks.


Tavaliselt kestab sessioon umbes 1,5 kuni 2 tundi, juhul, kui oled valmis ja soovid teemadega põhjalikumalt tegelda, võib sessioon kauem kesta. Sessioone viin läbi eesti ja inglise keeles. Soovi korral võid sessiooni salvestada ning märkmeid teha.


Lõpetuseks kõige tähtsam – mina ei räägi ilma Sinu loata mitte kellelegi mitte midagi meie sessiooni kohta. Ainukeseks erandiks võib olla politsei nõutav informatsioon või kui kellegi elu on ohus, muul juhul ei avalda ma ei olulist ega tähtsusetuna tunduvat meie sessiooni kohta.


Minu kavatsus on Sind parimal võimalikul viisil aidata ning positiivne energia, mida meie sessioonil kogen ja Sinu paranenud enesetunne on mulle hindamatuks kingituseks.


Soovin Sulle rõõmu ja rahulolu ning ole hoitud!


Kairi Kaarlaid

Kas Sul tekkis küsimusi?

Olen siia kogunud vastused enimlevinud küsimustele.

Juhul, kui Sa siit vastuseid ei leia, võid küsimuse mulle saata ning püüan sellele vastata. 

Views: 80