Kairi Kaarlaid Energia intuitiivteraapia

Kairi Kaarlaid logo round extra small

ENERGIA INTUITIIVTERAAPIA SESSIOONI TAGASISIDE

Suur-suur tänu kõigile, kes on sessioonil käinud ja tagasisidet andnud!

♥♥♥

“Tere Kairi! Olen väga rõõmus, et otsustasin Sinu teraapiasse tulla. Teraapias kogetu andis mulle jõudu, usku endasse ja kinnitust, et olen valinud oma elus õige tee. Tunnen, et minu sees on nii palju rõõmu ja armastust, et seda jaguks tervele maailmale 😉 Suur aitäh toetuse eest! Armastusega Jana”

 

Janal oli tugev füüsiline trauma ning tekkinud tunne, et ta on oma eluteel edasiliikumisel kinni jäänud. Janal oli vaja vaid veidi julgustust ja kinnitust, et proovida uusi suundi elus, mis teda huvitavad ja mille poole ta tugevat tõmmet tunneb. Ühtlasi kinnitust, et ka hirmsad õnnetused võivad hiljem osututada kingitusteks, mis meid tagasi õigele rajale suunavad ning uusi võimalusi avavad.

 

Õnnetuste läbi saame vahel teadlikuks ka oma kaitseinglite kohaloekust ning tunneme sidet oma lähedastega vikerkaare tagant. Meie lähedased on alati meiega ning rõõmsad, kui oleme nende kohalolekust teadlikud ning valmis nendega suhtlema, et nad saaksid meid toetada.

 

♥♥♥

Pille Seleene: „Hommikust, armas Kairi! Tänan Sind südamest, et kohtusime ja mind toetasid. Nautisin meie seansiteekonda, mis oli nii, nii kaunis ja pehme. Eilne päev oli suur pai Hingele ja ma kulgesin imelises kerguses, helguses ja hoituses.”

 

Juhuslikult oli Pille Seleene sessioon just hingedepäeval, kui oli eriline pühalik meeleolu. Pille Seleene on kogenud joogainstruktor ja mediteerija ning enne meie kohtumist oli ta endaga tohutu suure töö juba ära teinud. Tänu heale energiatunnetusele oma kehas olid minu soovitatud tervendused ta energiaväljas ilusa tulemusega kohe nähtavad ning minu räägitu oli toetuseks ja kinnituseks sellele, mida ta ise juba teab.

 

♥♥♥

Armas Kairi! Ootasin väga meie sessiooni. Olin põnevil ja väike ärevus oli hinges. Sinu leebe ja julgustav kohalolek aga tegi pai ning hetkega olin valmis ühiseks teekonnaks! Minu südamesse jõudis lõpmatu rahu ja soe tunne. Sain julgustust ning veel rohkem kinnitust, et olen õigel teel! Aitäh Sulle armas Hing! Peale seanssi tundsin terve päev seda lõpmatut rahu, headust, heaolu ja armastuse tunnet! Uskumatult hea tunne on olla teadmises, et oled hoitud! Armastusega Katariina.“

 

Mul on tunne, nagu oleks minu kohtumise Katariinaga ja meie sessiooni korraldanud Katariina armas koer ja ema vikerkaare tagant. Saime tuttavaks tänu koerakesele ning hiljem, kui nautisin täielikus lõõgastuses Katariina imelist aroomimassaaži, kuulsin järsku, kuidas Katariina ema räägib minuga. Ma olin suures hämmelduses ega teadnud,  kas ja kuidas Katariinale sellest teada anda, sest mitte igaüks ei ole valmis kuulma, et ta ema teistpoolt vikerkaart talle midagi öelda tahab. Õnneks oli Katariina väga avatud ning ta soovis lapsepõlve valusid vabastada, et rõõmsalt ja kergelt oma uuel eluteel edasi liikuda. Katariina on teinud julgeid valikuid ja oma elus uue lehekülje pööranud ning teda ootavad ees põnevad kohtumised ja avastused enda võimete kohta. Tuult tiibadesse, kallis Katariina!

 

♥♥♥

Sigridiga (nimi muudetud) kohtusime hoopis teistmoodi, nimelt pakkusin ma ise talle sessiooni. Olen Sigridiga ammusest ajast tuttav ning teadsin, et viimasel ajal on ta olnud sunnitud oma tervisega tegelema. Sigrid oli mul sageli mõtetes ning kord meditatsiooni ajal sain täiesti ootamatult tema tervise kohta olulist informatsiooni ning tundsin vastupandamatut soovi info Sigridile edasi anda. Meie sessiooni ajaks oli Sigridile tehtud operatsioon ning ta oli saanud ühe korra keemiaravi. Sessioon kestis üle kahe tunni ning selle käigus nägin Sigridi väljas tugevat hingevalu nooruses kogetud juhtumi pärast. Hiljem ütles Sigrid, et operatsioon oli talle tehtud just sinna kohta, kus ma ta väljas hingevalu nägin. Kuigi Sigrid ei olnud varem energiateraapiaga kokku puutunud, õnnestus sessiooni käigus tema väljas blokeeringute lahustamine väga hästi. Pärast sessiooni ütles Sigrid, et haigestudes ei olnud tal tahtmist midagi teha, vaid diivanil pikutada, kuid pärast sessiooni tundis ta tegutsemistahet ja energiat ning kinnitas, et tahab kodus põrandad ära pesta. Meie sessioonid Sigridiga jätkuvad ning soovin talle kogu südamest head tervist ja rõõmsat elunautimist!

Kas Sul tekkis küsimusi?

Olen siia kogunud vastused enimlevinud küsimustele.

Juhul, kui Sa siit vastuseid ei leia, võid küsimuse mulle saata ning püüan sellele vastata. 

Views: 40