Kairi Kaarlaid Energia intuitiivteraapia

Kairi Kaarlaid logo round extra small

Kallid teekaaslased!

Energia intuitiivteraapia eesmärgiks on Sind toetada, et võtaksid vastu energiat ja juhatust Sinu parimaks hüvanguks. Füüsiliselt nähtamatu toetav ning tervendav energia ei tule minult, mina olen vaid Sinu teekaaslane ja tugi, et saaksid ise energeetilist abi vastu võtta. 

Energia intuitiivteraapia on psühhoteraapia vorm, mille puhul terapeut saab intuitsiooni abil informatsiooni tervendatava energiaväljast ning mõjutab seda, et toetada tervendatava enesetunde paranemist. Loe lisa!

Energia intuitiivteraapia sessioon on terapeudi ja tervendatava kööstöine psühhoteraapia sessioon, mille käigus terapeut vaatleb tervendatava energiavälja ning mõjutab seda, et aktiveerida tervenemist. Loe lisa!

Energia intuitiivteraapia sessiooni hind novembris 2022.a. on 50 eurot. Sessioon kestab tavaliselt 1,5 tundi. Tasuda saab kohapeal sularahas või ettemaksuna arve alusel ülekandega. Vastuvõtuaja broneerimise nupp viib Sind broneerimisvormile, kust leiad info aja, koha ja muu vajaliku kohta. Kinkekaardi info on allpool. Kohtumiseni!

Kinkekaart

Energia intuitiivteraapia sessioon võib olla eriline kingitus lähedasele inimesele. 

Kuigi kingitud hobuse suhu ei vaadata, palun veendu enne kinkimist, et see oleks sobiv kingitus, sest kõik inimesed ei ole alternatiivteraapiaks valmis.  Kingituse saaja peab enne sessioonile tulemist läbi lugema minu sessiooni tutvustuse.  

Kinkekaardi tellimiseks võta palun minuga ühendust. Kinkekaardi saadan meili teel PDF-failina, mille saad soovi korral välja printida (148 x 105 mm). 

Kinkekaardi hind: 50 €

Example Subtitle

Example Title

Views: 3