Kairi Kaarlaid Energia intuitiivteraapia

Kairi Kaarlaid logo round extra small

Tere!, mina olen Kairi, ma olen meedium.

Minu arengu tee on mind viinud meediumitööni ehk suhtluseni inimestega, kes on lahkunud nn teise ilma ning elavad edasi füüsilise kehata hingena. Jah, nende inimeste füüsiline keha on surnud, nagu meie kõigi keha ükskord sureb, kuid nad elavad edasi, sest hing on surematu. Selle surematu hingega, kes oli kunagi füüsilises kehas on võimalik suhelda, nagu olen nüüdseks väga paljudel meediumiseanssidel kogenud. Kirjutan kunagi hiljem, kuidas avastasin endas meediumivõimed, kuidas algas minu meediumisessioonide tegemine ning mis see meediumlus üldse on, kuid siinkohal tahan välja tuua ja talletada mõned seigad, mis sessioonidel on juhtunud. Ma ei ole neid sessioone salvestanud ning mul ei ole nende kohta ka märkmeid, kuna meediumisessiooni ajal olen teisenenud teadvusseisundis ning selles seisundis on märkmete tegemine pea võimatu. Ometi on eredamad seigad meelde jäänud ning need on välja toodud ka mulle antud kirjalikes tagasisidedes rahvusvahelisel meediumite veebiplaformil VerySoul, kus oma meediumivõimeid arendan ning teiste meediumitega üle maailma harjutan.

 

Effie sessioon. Mediteerin igal hommikul, kuid kui tean, et mul on sel päeval energia intuitiivteraapia sessioon või meediumisessioon tulemas mediteerin eriti hoolikalt, et olla parimas võimalikus spirituaalses vormis. Vahetult enne sessiooni mediteerin uuesti ning sageli saan sel ajal informatsiooni tulevase sessiooni või sessiooni kliendi kohta. Tookord tundsin enne meediumisessiooni noore naise kohalolekut ning tundsin, et ta lahkust siit ilmast, kuna teda tulistati otse rinda. Tagantjärele sellest lugedes võib see dramaatilisena tunduda, kuid tookord kogesin mina seda neutraalse, isegi triviaalse faktina. Teadsin, et selle noore naise oli mõrvanud mees, kes oli seisnud naise ees ja teda lihtsalt tulistanud. Tundsin ka, et seda naist tunti ja kutsuti lühikese hüüdnimega.

 

Ma ei mäleta, mis sessioonil veel oli ja kuidas see kulges, kuid mäletan, et kui Effie-le kirjeldasin, et teisest ilmast kontakteerub noor naine, keda tulistati rinda, oli Effie esimene reaktsioon, et ta ei tea kellest ma räägin. Kontakt noore naisega oli aga väga tugev ning ma jätkasin temast rääkimist. Järsku hüüatas Effie ootamatust üllatusest, talle tuli meelde, et ta oli palju aastaid tagasi (hiljem selgus, et 29 aastat tagasi) käinud tema kogukonnas elanud noore naise matustel, kes suri täpselt minu kirjeldatud viisil. Tema nimi oli Georgina Leimonis ning teda kutsuti Vivi-ks. Effie saatis mulle hiljem selle lingi: Just Desserts shooting – Wikipedia

 

Angela sessioon. Olin ühe hinge suhtluse Angelale edasi andnud, aga kuulsin jätkuvalt väga nõudlikku häält ütlemas: „Õde, õde, õde!“ Angela ütles, et tal ei ole õde ja ta ei osanud ka muud seost õega leida. Hääl aga ei andnud alla ja ma ei saanud sessiooni lõpetada asjasse selgust toomata. Järsku meenus Angelale, et ta ema oli kaotanud vastsündinud tütre aastaid enne Angela sündi ehk siis Angela õe. Selle fakti kinnitusest oleks piisanud, et sessioonil välja tulnud info õigust kinnitada, kuid õel oli veel kaunis sõnum edasi anda. Ta palus mul Angela käest küsida, kas ta mäletab hällilaulu kuust, mida nende ema Angelale ja ta vennale õhtuti enne magamajäämist laulis. Ning tõepoolest, Angela kinnitas mulle, et nende ema oli neile kuulaulu laulnud. Seepeale ütles õde: „Ma olin igal õhtul koos teiega, oma õe ja vennaga, kui ema meile unelaulu laulis!“ Mulle tulevad sageli sessiooni ajal liigutusest pisarad silma, kuid see sessioon liigutab mind siiani alati kui seda meenutan.

 

Mahni sessioon. Mahni sessioonil suhtles minuga Mahni elukaaslane, kes oli Mahnile tema eluajal tõeline hingekaaslane (soul mate). Sessioon läks hästi, aga kuna meil oli veel aega küsisin Mahnilt, kas tal on teises ilmas veel keegi, kellega ta kontakti sooviks. Mahni ütles, et ta sooviks suhelda oma emaga. Hiljem ütles Mahni, et ta ema oli surnud alles kahe nädala eest ning sageli ei õnnestu nii kiiresti hingega meediumisessioonil kontakti saada. Mahni ema aga tuli kohe suhtlema ning palus mul Mahnile edasi öelda suured kahetsused ja vabandused. Nägin, et see liigutas Mahnit sügavalt, kuid ta ei öelnud midagi täpsemalt ema vabanduste kohta. Hiljem kirjutas Mahni mulle sessiooni tagasisides: „It was profoundly healing and the positiive messages were just what I needed.“ Hea on, kui eluajal saab oluline öeldud, kuid vahel ei ole liiga hilja ka teisest ilmast oma eksimusi tunnistada ning vabandust paluda.

 

Mandy sessioon. Mandy sessiooni tegin oma meediumiõpetaja Suzanne Giesemanni kursuse raames. Kümneosalise kursuse esimestest koolitustest peale kuulsin kedagi hüüdvat: „Mandy, Mandy!“ ning hüüdjal oli väga spetsiifiline briti aksent. Ma ei osanud kuulduga midagi peale hakata kuni mitu koolitust hiljem märkasin, et osalejate hulgas on Mandy nimeline. Ütlesin Mandyle, et ma lihtsalt pean temaga sessiooni tegema, et teada saada, kas kuulsin just tema nime. Sessioonil selguski, et Mandy on inglane ning tal oli selgelt äratuntav briti aktsent. Sessioonil tuli meie juurde Mandy poeg, kes on teisest ilmast väga osav suhtleja ning ka füüsiliste fenomenide tekitaja. Mandy poeg andis mulle palju fakte, mida Mandy kinnitas, kuid eriti oluliseks osutusid faktid, mida Mandy ei osanud kohe kinnitada. Mandy poeg rääkis mulle muuhulgas, et ta isal on kaks täitesulepead ning üks neist on väga vana ja lekib. Mandy ei teadnud sellest midagi, kuid hiljem küsis oma abikaasa käest ning kirjutas mulle, et tõepoolest ta abikaasal on kaks täitesulepead ning üks neist on tema vanaisa oma ning seda ei saa kasutada, sest see lekib. See suhtlus oli hea näide selle kohta, et meediumid ei saa infot kliendilt ehk meediumisessioon ei ole selgeltnägijasessioon vaid info tuleb mujalt. Võimatu on praeguse aja teaduslike meetoditega tõendada, kust see „mujalt“ on, kuid mina kogesin ja tean, et mulle rääkis abikaasa sulepeadest tema poeg teisest ilmast.

 

Shelly sessioon. Shelly sessioon läks väga hästi, see tähendab ta ema andis mulle teisest ilmast mitmeid fakte, mida Shelly kinnitas. Ma ei saanud aga aru, miks Shelly ema mulle korduvalt oma varbaid näitas. Rääkisin sellest Shellyle ning ta naeratas ja noogutas innukalt selle peale. Pärast sessiooni rääkis Shelly mulle, et ta oli endamisi mõelnud, et kui meedium talle ema varvastest räägib, siis on ta kindel, et meediumil on tõesti kontakt tema emaga.

 

Sachi sessioon. See sessioon oli mul Sachiga juba teine ning mõlemal korral andsin talle edasi rohkelt informatsiooni selle kohta, mis Sachi elus praegu toimub ehk siis see oli meediumisessiooni (mediumship reading) kõrval ka selgeltnägemise sessioon (psychic reading). Pärast teist sessiooni ei saanud ma Sachilt tükk aega kirjalikku tagasisidet. Kui see tagasiside lõpuks tuli kirjutas Sachi, et hea, et ta tagasisidet kohe ära ei saatnud, sest info, mis olin talle edasi andnud sai selgeks ja osutus oluliseks alles mitu päeva pärast sessiooni. Ma ei usu, et kõik meie elus on ette määratud või et meil puuduks võime oma eeldatavat tulevikku muuta, kuid sessioonidel vahendan mõnikord infot või juhatust, mis osutub tõeks või osutub oluliseks alles tulevikus. Ma küll enamasti ei mäleta, mis ma sessioonil rääkinud olen, kuid on tore saada hiljem kinnitust, et minu räägitu osutus õigeks ja sellest oli abi.

 

Tash-i sessioon. Tashi sessioonil tuli suhtlema tema tädi ning sessiooni lõpus ütles, et parim asi elus on võtta hommikul oma kohvitass, jalutada aeda ning alustada oma päeva kohvitass käes looduse ilu nautides. Tash hakkas südamest naerma ja ütles, et ta tädi oli just seda teha armastanud ning nüüd teeb tema, Tash, seda samuti igal hommikul.

 

Jackie sessioon. Jackie sessioonil suhtles minuga tema vanaema, seejärel aga tuli kohale pikk sihvakas sulgedega ehitud pärismaalase välimusega mees. Andsin Jackiele mehe sõnumid edasi, kuid ma ei tundnud sessioonil, kes see mees Jackie jaoks on. Pärast sessiooni küsisin, selle kohat Jackielt ning ta rääkis, et ta oli meditatsioonis suhelnud oma vanaemaga ning vanaema oli talle meditatsioonis tutvustanud just seda meest. Tõenäoliselt on tegemist Jackie vaimse teejuhiga (spirit guide) ning Jackie rääkis, et ta põlvneb isa poolt Austraalia pärismaalastest.

 

Pilt on minu meediumiõpetaja Suzanne Giesemanni FB lehelt siit.

Views: 14

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *